Politechnika Wrocławska
Strona główna FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na pytania dotyczące rekrutacji, organizacji studiów i opłat.

Jak mogę zapisać się na studia podyplomowe Praktyczny e-marketing?

Należy wejść na stronę rekrutacyjną IRK, założyć tam konto, podając mail i hasło. Po wprowadzeniu danych kandydata na studia do systemu i wypełnieniu wymaganych kwestionariuszy podanie o przyjęcie na studia generuje się automatycznie. Należy je wydrukować, podpisać i wraz z odpisem dyplomu oraz dwoma zdjęciami wysłać pocztą na adres Dział Kształcenia Politechniki Wrocławskiej (adres w stopce kontaktowej strony).

Jakie dokumenty muszę złożyć?

Dokumenty:

  • wydrukowane i podpisane podanie o przyjęcie na studia podyplomowe (wygenerowane z IRK),
  • dyplom ukończenia studiów wyższych,
  • dwa kolorowe zdjęcia legitymacyjne,

należy w formie papierowej dostarczyć do Dział Kształcenia Politechniki Wrocławskiej — osobiście lub drogą pocztową. W rekrutacji biorą udział jedynie te osoby, które w terminie dostarczą komplet dokumentów (nie decyduje data stempla pocztowego przy wysyłaniu dokumentów pocztą).

Jakim dyplomem muszę się legitymować, aby starać się o przyjęcie na studia podyplomowe?

Na studia podyplomowe są przyjmowane wyłącznie osoby, które ukończyły studia wyższe (magisterskie, inżynierskie, licencjackie). Tegoroczni absolwenci uczelni wyższych, którzy w momencie rekrutacji nie odebrali jeszcze dyplomu, mogą zamiast oryginału odpisu dyplomu złożyć zaświadczenie o ukończeniu studiów wyższych wydane przez dziekana.

Jakie są opłaty za studia?

Opłata za studia wynosi 7600 zł. Można ją wnieść w 2 ratach po 3800 zł na początku każdego z 2 semestrów. Studia mogą być finansowane lub współfinansowane przez pracodawcę, wówczas Uczelnia podpisuje umowę trójstronną ze Słuchaczem oraz podmiotem finansującym (np. pracodawcą).

Jaki jest termin uruchomienia studiów?
  • Warunkiem uruchomienia studiów podyplomowych jest zebranie minimalnej grupy uczestników.
  • Termin rozpoczęcia studiów podyplomowych może zostać przesunięty do momentu zebrania minimalnej grupy słuchaczy.
  • Informacja o uruchomieniu danej edycji studiów podyplomowych zostanie opublikowana na stronie internetowej po zakończeniu rekrutacji na danym kierunku.
Jaki jest tryb studiów?

Studia podyplomowe odbywają się w trybie online poza ostatnim egzaminem, na który Słuchacze są zobowiązani do stawienia się na Uczelni osobiście i zdawania go w trybie stacjonarnym.

Ile trwają studia podyplomowe?

Studia trwają 2 semestry. O szczegółowym harmonogramie zjazdów Słuchacze zostaną poinformowani po przyjęciu.

Czy warto studiować Praktyczny e-marketing na Politechnice Wrocławskiej?

Zdecydowanie warto ze względu na renomę Uczelni, na wyjątkową kadrę złożoną z praktyków biznesu oraz wykładowców akademickich a także na bogaty program studiów.

Nadal masz pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z Działem Kształcenia Politechniki Wrocławskiej.

  • Anna Fąfara
  • [email protected]
  • tel. 71 340 75 15
  • pokój 120